Motoorkiestra 2011 z Wawa4x4 – foto / video

Nasza obecność na niedzielnej motoorkiestrze stała pod dużym znakiem zapytania. Chevy nasz rudy cocker spaniel trochę przeholowal na sobotnim spacerze, czego efektem byla gorączka, ból gardła i ogólna niemoc – wiadomo z psem jak z dzieckiem. Szybka wizyta u weterynarza, leki plus wezwana do domu opiekunka pozowolila nam na krótkie wyrwanie się z domu i pojechanie na Bemowo.

W dwie godziny udało nam się pstryknąć kilka zdjęć, nakręcić wraz z Krzyśkiem ujęcia do videorelacji i pogadać ze znajomymi.

Terenowa część Motoorkiestry cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, szczególne wrażenie na dzieciakach robił Doge Ram w wersji Monster Truck.Oprócz przejazdu monster truckiem można bylo zasiąść za sterami symulatorów  przygotowanych przez Actifun, wylicytować przejazdy terenówkami po secjalnie przygotowanym torze i co najważniejsze podczas dobrej zabawy wesprzeć WOŚP.

W tym roku na calej Motoorkiestrze zebrano ponad 30 000zl.

Jak widzicie na jednym ze zdjęć, Joannę zainteresował temat Zlombol i od niedzieli przegląda allegro w poszukiwaniu odpowiedniego „Malucha”. Ja mam za sobą podróż z rodzicami Fiatem 126p na trasie Polska -> Francja (południe) -> Polska. Było to w 1985 roku więc może warto przeżyć to jeszcze raz  – tym razem za kierownicą.

Oprocz zdjęć opublikujemy również filmy m.in onboard z Moster Truck-a ale to dopiero za chwile bo mamy jeszcze para zaległych filmów do zmontowania.

Foto: Joanna Samborska & Marcin Samborski

i na koniec cos malo off roadowego ale pieknego czyli Renault 5 Turbo – nie moglem sie powstrzymac 😉