Kaliszki 4×4 – foto/video

Zapraszamy do obejrzenia zdjec i filmu, które powstały na wiosnę tego roku podczas przygotowań do realizacji projektu Kaliszki 4×4.

Kaliszki 4×4 to projekt imprez o charakterze off-road przygotowany przez cztery współpracujące ze sobą firmy.  Specjalnie dla klientów hotelu Dwór Kaliszki firma Bartbo wytyczyła i przygotowała terenowe trasy przebiegające przez mazurskie lasy zlokalizowane w okolicach miejscowości Kaliszki.

Firma Bartbo zapewnia na imprezy własny sprzęt w postaci m.in. samochodów terenowych oraz quadów. Nad przebiegiem imprezy czuwają profesjonalni instruktorzy firmy.

Obsługa fotograficzno – filmowa projektu powierzona została ekipie www.4x4blog.pl Dla oddania pełni przeżywanych atrakcji i emocji do realizacji materiałów video używają oni m.in. kamer do sportów ekstremalnych.

Profesjonalne hostessy do projektu Kaliszki4x4 zapewniają agencje: www.m-duomodels.pl oraz www.dollhouse.com.pl

Zróżnicowany poziom trudności przygotowanych przez nas szlaków nadaje się świetnie zarówno na firmowe wyjazdy integracyjne jak i na rodzinną turystykę off-roadową.

Scenariusze imprez mogą zostać rozbudowane o atrakcje wodne np. przeprawy kajakowe.

Off-road’owy sprzęt, wyjątkowa baza noclegowa, profesjonalna obsługa fotograficzno – filmowa oraz piękne hostessy to wszystko zapewni niezapomniane wrażenia.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty skontaktuj się z firmą Bartbo (http://bartbo.pl/index.php?dok=kontakt) podając hasło: Kaliszki4x4

Ręce dziewczyn podczas jazd w terenie chroniły rękawice SHIMA

Zapraszamy na strony:

www.bartbo.pl

www.4x4blog.pl

www.dworkaliszki.pl

www.m-duomodels.pl

www.dollhouse.com.pl

www.shima.pl